Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Arabská guma


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
25,- Kč
1,0 EUR
K dispozici:
Ano

 

 ks

foto

Popis:

Arabská guma - 10g

Arabská guma je pryskyřice, která se získává z mízy některých druhů akácií. Používá se především jako pojidlo éterických olejů a dalších tekutých látek u vykuřovadel. Arabská guma má sama nevýraznou vůni a nevytváří téměř žádný kouř, nicméně dokonale harmonizuje a spojuje ostatní vykuřovadla.

Vykuřování je předchůdcem dnešní aromaterapie. Vykuřováním se čistí, dezinfikují a provoňují obytné prostory. Při vykuřování se nad zdrojem tepla (nejčastěji uhlík) spalují aromatické látky nejčastěji rostlinného původu - pryskyřice, dřeviny, byliny nebo koření. Vonné silice jsou rozneseny do prostoru a zde specificky účinkují. Éterické vůně působí na naše smysly a psychiku. Některá kuřidla desinfikují vzduch a působí na náš zdravotní stav.

Vykuřování pryskyřicemi - návod:
Rozžhavte rychlozápalný uhlík a položte jej na ohnivzdornou podložku nebo vložte do kadidelnice (případně lze použít vhodnou nádobu vysypanou pískem). Na zcela žhavý uhlík nasypte vonnou pryskyřici.
Společně s pryskyřicí můžete spalovat další byliny, dřeviny nebo koření. Pryskyřici lze kdykoliv doplnit, proto je vhodné začít s menším množstvím kadidla, než zjistíte jaká vůně a její intenzita je Vám příjemná.

 
Created by obsah.info, 2011 - 2015