Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Drobná čínská konvička


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
820,- Kč
31,5 EUR
K dispozici:
Po dohodě


 

foto
foto
foto
foto

Popis:

Yixingová (Išingová, I-tinková, I-singová) keramická čajová konvička - čínská neglazovaná konvička - keramická hlína červená bez glazury - polokamenina 200ml

Tato konvička je extrémně vhodná pro jakýkoli druh vícenálevového čaje a jeho přípravu způsobem Gong Fu Cha. Ovšem stejně jako u Yixingového zhongu, i u této keramické konvičky je potřeba vybrat konkrétní druh čajů, pro který bude používána (bílé, zelené, světlé oolongy , pchu-er atd.), protože yixingová kamenina do sebe "natáhne" aroma čaje a bude tedy ovlivňovat chuť dalších čajů v išingové konvičce, či chcete-li i-ting gaiwanu, připravovaných. Pokud se bude jednat o stejné druhy čajů, bude to velmi příjemné, pokud se bude jednat o velmi odlišný druh čaje, čaj může být ovlivněn i velmi výrazně.

Yixingovou (Išingovou, Isingovou, I-tingovou) konvičku je vhodné doplnit několika jemnými miskami, malým slévacím džbánkem na čaj a slévacím filtrem (čajovým sítkem). Takovou sadu pak ideálně umístit na čajový stolek, či čajové moře pro umocnění čajových zážitků. Vhodné je také pořídit si několik dalších pomůcek jako je například pinzeta na misky, štěteček z veverčích chlupů na čištění konvičky a potírání Vašeho čajového ducha a samozřejmě také nějakého toho čajového ducha. S takovým vybavením a s opravdu výborným čajem zažijete Vy i vaši přátelé nespočet skvělých zážitků, které Vás nikdy neomrzí. Naopak Vás posunou ke zcela odlišnému, klidnějšímu, způsobu života a vnímání čaje jako něčeho naprosto vyjimečného.

Zamě původu: Čína
Created by obsah.info, 2011 - 2015