Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Henna na vlasy Bezbarvá


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
130,- Kč
5,4 EUR
K dispozici:
6 kusů

Jiné množství - Jiná cena:

 ks

foto

Popis:

Henna bezbarvá přírodní ozdravná kůra na vlasy v prášku - Henné Natur Neutre - 90 g

Tato zdravá barva na vlasy z henny patří do přírodní řady Henné Natur Pour Cheveux a obsahuje pouze čistý výtažek z henny. Tato Hena z francouzské kolekce neslouží k barvení vlasů do výrazných odstínů, ale pouze jako neutrální barva, která blahodárným účinkem rosliny Henné pečuje o vaše vlasy a kompletně je vyživuje. Tuto hennu tedy nelze použít k malování ornamentů na tělo. Jedná se o vysoce kvalitní rozemletou rostlinu henny, která přirozeně neobsahuje žádné chemické ani haram přísady a tím velmi příznivě působí na vlasy a pokožku. Tato francouzská přírodní Henna Natur oživuje barvy a uzdravuje - regeneruje vlasy a pokožku. Přírodní kůra na vlasy z henny je určena pouze k regeneraci vlasů. Balení vystačí na několik aplikací.

Henna na rozdíl od chemických barev nenarušuje strukturu vlasu, vytvoří na každém vlasu mikroskopickou vrstvičku, pouze ho obalí, a tím vlas mechanicky ochrání proti vnějším nepříznivým vlivům. Zevnitř posiluje a regeneruje strukturu vlasů. Napomáhá udržovat zdravou pokožku hlavy. Předchází nadměrnému maštění, omezuje tvorbu lupů a třepení konečků. Vlasům dodá zářivou barvu, lesk, sílu, zdraví a zabraňuje jejich lámání. Různých barevných odstínů se dosahuje přidáním dalších přírodních přísad slupky z ořechů, heřmánek, indigo.

Jak aplikovat hennu - Návod k použití regenerační henny:

Hennu - prášek, smícháme s odstátou vodou (max. 60°C), důkladně rozmícháme, dokud nevznikne pasta bez hrudek. Připravíme si jednorázové plastové rukavice, jednorázovou igelitovou čepici nebo potravinářskou fólii a starý ručník. Vzniklou pastu nanášíme na umyté a mírně vlhké vlasy, a to nejprve na kořínky a následně postupujeme ve vrstvách až ke konečkům. Po nanesení vlasy skryjeme pod igelitovou čepici nebo potravinovou fólii. Aby zůstaly vlasy v teple, zabalíme je ještě pod ručník. Necháme hennu působit 1-3 hodiny. Nakonec vlasy umyjeme a vysušíme.

Jakými přísadami podpořit regenerační účinky henny:

  • HYDRATCE SUCHÝCH A POŠKOZENÝCH VLASŮ – do směsi přidejte lžíci oleje: kokosový, jasmínový, sezamový, arganový

  • INTENZIVNĚJŠÍ REGENERACE - k prášku přimíchejte žloutek a lžičku medu    
Created by obsah.info, 2011 - 2015