Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Hřebíčkový olej


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
180,- Kč
7,5 EUR
K dispozici:
2 kusy

 

 ks

foto

Popis:

Lahvička panenského hřebíčkového oleje - 20ml

Země původu: Madagascar

Hřebíčkový olej se pyšní svými nespočitatelnými vlastnostmi a účinky. Hřebíček je bohatým zdrojem minerálů jako jsou kalcium, kyselina chlorovodíková, železo, fosfor, sodík, draslík a také vitamínu A a C. Vzhledem ke svým antiseptickým účinkům je hřebíčkový olej prospěšný na různorodá zranění, řezné rány, svrab, mykózu, infekce, pohmožděniny a potničky. Lze jej také použít na hmyzí štípnutí nebo bodnutí. 

Jeho hlavní předností je pomoc a úleva při bolestech zubů, dásní a aftů. Působí jako přírodní anestetikum. Je antibakteriální a kloktání ředěného hřebíčkového oleje zklidňuje podráždění a bolest v krku. Charakteristická vůně hřebíčkového oleje také pomáhá při zápachu z úst. Hřebíček je také účinný v boji se zubním kazem.

Hřebíčkový olej se doporučuje k ošetřování pleti, obzvláště u lidí s problémy s akné. Nejlepších výsledků se dosahuje nanesením jeho tekuté formy na čistý, suchý hadřík. Hřebíčkový olej také  naleznete v mnoha produktech zmírňujících projevy stárnutí, tedy vrásky nebo svěšenou kůži a k oživení očního okolí. Má totiž omlazující a stimulační účinky, zvyšuje přísun krve do nezdravých částí kůže a pomůže vám tak znovu nabýt mladistvý vzhled.

Jak hřebíček, tak hřebíčkový olej posilují imunitní systém. Antivirové účinky a schopnost čistit krev zvyšuje odolnost proti množství nemocí, neboť antioxidanty v hřebíčkovém oleji zbavují tělo nebezpečných volných radikálů, způsobujících řadu nemocí, jako jsou srdeční choroby a některé druhy rakoviny.

Hřebíčkový olej díky svým afrodiziakálním účinkům výborně ulevuje od stresu. Má stimulační účinky na mysl a předchází mentálnímu vyčerpání. Pokud se užívá vnitřně, ve správných dávkách osvěžuje mysl a stimuluje mozkovou funkci. Hřebíčkový olej také navozuje spánek a pomáhá pacientům s nespavostí. Hodí se také k léčbě poruch nervového systému jako zapomínání, deprese a úzkost.

Pozor! Hřebíčkový olej je velmi silný a při nesprávném užití může v ústech způsobit poleptání, proto by se vždy měl užívat ředěný. Zároveň by jej neměli užívat lidé s přecitlivělou kůží.

 
Created by obsah.info, 2011 - 2015