Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Tyčky Meikoh Shibayama


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
120,- Kč
5,0 EUR
K dispozici:
3 kusy

 

 ks

foto

Popis:

Velmi kvalitní vonné tyčky z Japonska. Vonné tyčinky Nippon Meikoh Shibayama jsou jedny z prvotřídních japonských tyčinek s nezaměnitelnou vůní. Jedná se o vonné tyčinky, které dokonale nastolí harmonii a klidnou atmosféru. Po zapálení můžete cítit květové esence podtržené sladkým santalovým kadidlem. Tradiční postup výroby zdokonalovaný po stovky let nabízí excelentní kvalitu a nezapomenutelné vjemy. Tyčinky se vyrábějí ze 100 % přírodních esencí bez bambusové štěpiny a vynikají svoji jemnou nedráždivou vůní. Japonské vonné tyčinky se dají se dobře využít v malých prostorách pro svoje neagresivní vonné vlastnosti. Představte si, že se procházíte po lese, kde vás obklopují několik metrů vysoké bambusy. Tak právě takové pocity zažijete s vonnými tyčinkami Meikoh Shibayama s příjemnou a uklidňující vůní květin a santalového dřeva.

Balení obsahuje 50 tyčinek.

Japonské vonné tyčinky se vyznačují především odlišným způsobem zpracování, neboť vonná substance není nanášena na bambusové dřívko, ale vonná hmota je sama vylisovaná do tvaru tyčinky. Díky tomu při použití těchto tyčinek nedochází k pálení bambusového dřeva a k uvolňování nepříjemného dýmu.

V Japonsku má výroba vonných tyčinek dalekosáhlou historii a tradici. Po dlouhá staletí byla tato tradice doménou buddhistických mnichů, kteří tyčinky používali při meditacích. Dávní obchodníci přiváželi po hedvábné stezce vykuřovadla a rozmanité ingredience z dalekých krajin, tím přispěli do procesu vzniku ušlechtilých, znamenitých a čistých vůní. Výroba vonných tyčinek je v Japonsku nejvyšším uměním.
Created by obsah.info, 2011 - 2015