Otvírací doba:

Po• 14:00 - 21:00
Út• 14:00 - 21:00
St• 14:00 - 21:00
Ct• 14:00 - 21:00
• 14:00 - 22:00
So• 14:00 - 22:00
Ne• 14:00 - 21:00


facebook ico

Spolupracujeme s:


A další spřátelené weby...

Aktualita

Máte obchod, prodejnu, restauraci nebo jiný podnik, ve kterém by jste rádi nabídli naše zboží? Rádi se dohodneme na spolupráci..
Napište nám!

Přejeme Vám dobrý čaj a tvořivou náladu.

Prihlásit se
Cena nákupu: 0 Kč
basket_user_box


Zelená káva na hubnutí


header image detail
foto

footer image detail


Běžná cena:
120,- Kč
5,0 EUR
K dispozici:
Po dohodě


 

foto

Popis:

Zelená káva mletá - 200 g

Kávovník je nízkorostoucí keř nebo strom. Jeho plody – bobule v sobě ukrývají všeobecně známá kávová zrnka, ta se nazývají zelená káva. Zelená káva se od klasické černé kávy liší ve zpracování, není totiž pražena. Díky pražení získá káva svoji typickou chuť, ale zároveň se v zrnkách kávy zničí několik aktivních složek, které mají blahodárný účinek na naše zdraví. Tyto látky jsou přítomny jen v zelené kávě. K nejvýznamnějším obsaženým látkám v zelené kávě patří kyselina chlorigenová. Tato látka, která je antioxidantem, společně s kofeinem (zelená káva obsahuje větší množství kofeinu než pražená káva) zpomaluje vstřebávání cukru a tím přeměně jeho nadbytku v těle na tuk. Dlouhodobé užívání rostlinných výtažků obsahujících tuto kyselinu vede k snižování hmotnosti těla.

Zelená káva, jakožto antioxidant, pomáhá v boji proti volným radikálům v našem těle. Může snížit hladinu glukózy v krvi, zlepšit krevní cirkulaci a zabránit hromadění vnitřního tuku v těle. Vnitřní tuk se většinou hromadí v oblasti břicha a obklopuje vnitřní orgány, což může vést k řadě zdravotních problémů.

Proč pít zelenou kávu?

 • 1. Účinně spaluje tuky
  2. Potlačuje chuť k jídlu
  3. Výrazně podporuje hubnutí
  4. Zvyšuje soustředěnost
  5. Dodá energii na celý den
  6. Podporuje spalování kalorií
  7. Zrychluje metabolismus a trávicí procesy
  8. Osahuje vysoký podíl antioxidantů
 •  

Doporučený způsob přípravy:
Zelenou kávu je vhodné vypít ještě před snídaní, dodá vašemu tělu energii a připraví ho na celý den. Kávu umelte na Vámi preferovanou hrubost. Na šálek použijte 1-2 zarovnané kávové lžičky. Zalévejte horkou vodou, nikoliv vroucí.

Po umletí kávu uchovávejte v chladu a suchu, bez přístupu vzduchu.

 
Created by obsah.info, 2011 - 2015